Producent Chemii Przemysłowej

Witaj, świecie!

Firma “KORCHEMIA” powstała w 1992 roku. W początkach działalności zajęła się konfekcjonowaniem rozpuszczalników a z czasem produkcją rozcieńczalników. Naszą działalność zbudowaliśmy na bazie współpracy z liderem na rynku polskim w tej dziedzinie tj. Polskim Koncernem Naftowym “ORLEN” S.A. Nawiązaliśmy współpracę handlową z wieloma czołowymi producentami farb, lakierów i innych artykułów wykończeniowych. Nasze produkty można dziś spotkać w wielu punktach handlowych na terenie całego kraju. 

   Kolejne lata działalności przyniosły duży rozwój firmy oraz zapewniły stabilną pozycję na rynku produktów ropopochodnych, w szczególności w branży rozpuszczalników. Posiadamy nowoczesną linię do konfekcjonowania rozpuszczalników, która spełnia zaostrzone, szczególnie w tej dziedzinie, przepisy dotyczące ochrony środowiska oraz ochrony zdrowia pracowników.

   W miarę upływu lat znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę. Od 2004 roku posiadamy Skład Podatkowy, co umożliwiło nam współpracę z rynkami zagranicznymi. Z prawdziwą przyjemnością przedstawimy Państwu naszą ofertę i wierzymy, że zaspokoi ona w pełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Z dumą powitamy Państwa w gronie naszych partnerów handlowych.

mą powitamy Państwa w gronie naszych partnerów handlowych.

korchemia

View more posts from this author